Nargile Kafe Bursa
8 Eylül 2017
Nargile Zamanı
9 Eylül 2017
Hepsini Göster

Manzara`nın Keyfi Kahvaltınıza Eşlik Etsin.

Kahvaltı

Bursa sahip olduğu güzellikler ile nefesini kesecek şehirlerden birisidir. Bursa’da kahvaltı yapmaktan akşam kahvesi içmeye kadar her türlü aktiviteyi mükemmel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kalite, keyif ve konfor odaklı hizmet anlayışı ile öne çıkmak için hizmet veren mekanımızda kendinizi her zaman iyi hissettirecek detayları bulabilirsiniz.

Keyif ve Kalite Bir Arada

Serpme kahvaltı Bursa Retrosfer’de en popüler olan kahvaltı türlerinden birisidir. Lezzetli kahvaltılıklar, güler yüzlü hizmet anlayışı ve kahvaltınıza eşlik edecek hoş bir ambiyans sayesinde kendinizi yeni güne ve haftaya başlamak için kolayca motive edebilirsiniz. Kahvaltı keyfi Türk kültüründe oldukça önemli bir yere sahip ritüeller arasında yer alır. Pazar kahvaltılarının yeri bizim kültürümüzde her zaman farklı olmuştur. Her güne enerji dolu ve keyifle başlamanın en güzel yolu olarak karşımıza çıkan kahvaltı keyfi merkezde en iyi kahvaltı seçeneklerini bir araya getiren mekanımızda farklı bir anlam buluyor.

Lezzetli ve kaliteli kahvaltılıkları serpme kahvaltı konsepti ile bir araya getiren işletmemiz farklı peynir, zeytin, reçel çeşitlerinin yanı sıra ağzınıza layık omletler, kızartmalar ve kahvaltı için aklınıza gelebilecek pek çok tarifi beğeninize sunuyor. Sağlıklı, besleyici ve en önemlisi mutluluk veren bir kahvaltının olmazsa olmazlarının bilincine sahip olan mekanımızda yaptığınız her kahvaltı ile kendinizi ödüllendirdiğinizi hissedeceksiniz.

Manzaranın Keyfi Kahvaltınıza Eşlik Etsin

Manzaranın güzelliği ile kaliteli bir kahvaltı bir araya getirerek Bursa’da kahvaltı deneyimini farklı bir seviyeye taşıyan Retrosfer’de birbirinden lezzetli kahvaltılıkların yanı sıra Uludağ’ın manzarasının da tadını çıkarabilirsiniz. Bursa’da kahvaltı mekanları arasında merkezde bulabileceğiniz en iyi kahvaltı ve yemek mekanı olan işletmemiz zengin bir kahvaltıdan sonra dağ manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlayarak keyfinizi katlamanız için harika bir ortam sunuyor. Bursa yöresel lezzetleri, misafirperverliği ve eşsiz doğası ile herkesi baştan çıkarmayı başaran kusursuz bir şehir olduğu için Bursa’da kahvaltı yapmak için tercih edebileceğiniz işletmemiz de bu kusursuzluğu kendi bünyesinde başarılı bir şekilde yansıtıyor. Kahvaltı keyfini Bursa’nın eşsiz Uludağ manzarasının yanı sıra kalite ile bir araya getiren işletmemizde her yeni günü keyifle karşılamanın en güzel yönlerini keşfedebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir