Bizler, tüm aile bireylerimiz ile Kafe – Restoran sektörüne gönül verdik. 5 yıl önce başlayan bu harika maceramız ise ilk günkü heyecan ve istekle devam ediyor.

Ne yaparsak, günümüzün hızlı temposunda adeta kaybolan ve yorulan insanlara bir nebze olsun mutluluk sağlayabiliriz diye çok düşündük. Bu hedeften yola çıkarak ülkemizin göz bebeği olan güzeller güzeli Bursa’mızın merkezinde yer alan Zafer Plaza’nın en üst sinema katında markamız olan Retrosfer’i hayata geçirdik.

Osmanlı döneminin ilk kalesine bakan tarihi manzaramız, zafer meydanı olarak bilinen yerde olmamız ve bu meydan da o dönemin savaş ganimetlerinin sergileniyor olması da ayrı bir anlam katıyor.

Retrosfer’de adından da anlaşılacağı üzere 1980’ler döneminin o sımsıcak duygularını, aşklarını, güzelliklerini ve değerlerini yaşatabileceğimiz  Retro atmosferini yansıtmaya çalıştık.

Her alanda kendi yaratıcılığımızı ve emeğimizi ortaya koyarak; özgün dekorasyonumuzdan zengin mutfağımıza, sizlerin mutluluğuna mutluluk ve huzur katacak müziklerimiz ile Retrosfer’de geçireceğiniz zamana bir nebze olsun anlam katmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Retrosfer’in birbirinden leziz yemekleri ve enfes içecekleri ile Bursa’nın en güzel yerinde, muhteşem Uludağ manzarasına karşı gelin ve kendinizi şımartın.

Retrosfer’de hayatın ne kadar keyifli olabileceğini görün…

ekip

Retrosfer, Atmosferin en mutlu katmanı!